Piramida odpromieniująca

Piramida czworokątna, wytwarzana na wzór piramid egipskich, z żywicy, szlifowana i polerowana do wysokiej gładkości. Zapewnia silne działanie usuwania negatywnego promieniowania. Często z zatopionym wewnątrz kamieniem szlachetnym, półszlachetnym lub minerałem, który ma dodatkowo wzmacniać jej działanie.

Piramidy oddziałują przede wszystkim swoim kształtem. Badania radiestezyjne, które przeprowadzono na piramidach wskazują ich skuteczność nawet do 70% niwelacji szkodliwego promieniowania geopatycznego – np. pochodzącego z monitorów, telewizorów, prądów wysokiej częstotliwości i cieków wodnych. Działanie skuteczne jest do 5-10 metrów od miejsca ustawienia piramidy-odpromiennika. Stwierdzono również relaksujący wpływ na organizm ludzki.

Piramidę należy ustawić jedną ze ścian w kierunku północ-południe. Może stać w dowolnym miejscu mieszkania (jej działanie przenika ściany). Lecz należy zwrócić uwagę na to, czy nie znajduje się pod miejscem do spania lub wypoczynku (szczególnie piętro do trzech pięter w górę i w dół).

Raz w tygodniu piramidę należy spłukać zimną wodą i odstawić na miejsce bez wycierania. Okresowe wystawianie na słońce wzmacnia jej działanie.

Nie znam lub nie pamiętam źródła powyższych informacji. I oczywiście należy to traktować w stu procentach jako paranaukę. Jako motyw do jakiegoś opowiadania — idealne.